Yhteystiedot

HEJ ry:n HALLITUS  2021


Puheenjohtaja  Mirja Arajärvi, 040 576 8733, mirja.arajarvi@welho.com
Varapuheenjohtaja  Raija Hukkamäki, 0400 416 322, raija.hukkamaki@gmail.com
Sihteeri  Sirpa Saukko, 050 353 3072,  sirpa.saukko(at)elisanet.fi
 

Eläkeliiton Helsingin piiri ry

Risto Airikkala, rairikkala@gmail.com
Inkeri Kangas, 040 563 4758, sinkerikangas@gmail.com

Eläkeläisten Helsingin Aluejärjestö ry

Riitta Kainulainen, 040 839 4725, kainulainen.riitta@elisanet.fi

Eläkkeensaajien Keskusliiton Helsingin piiri ry

Markku Palmu, 050 500 2255, palmum@hotmail.com
Matti Kaskenaho, 050 308 2494, raimokaskenaho@outlook.com

Helsingin Kansallinen Senioripiiri ry

Pirjo Venäläinen, 040 546 0344, kantahelsinki.seniorit@gmail.com
Olavi Nieminen, 0400 788 655, olavi.j.nieminen@gmail.com

Helsingin Kristilliset Eläkeläiset ry

Pekka Heinäharju, 0400 573 868, pekka.heinaharju@gmail.com
Erkki Paavilainen, 0400 832 352, erkkitaas@gmail.com

Helsingin kunnalliset eläkeläiset ry

Anita Vihervaara, 050 300 0478, anita.vihervaara@gmail.com
Simo-Pekka Hämäläinen, 040 839 5281, simopekka11@luukku.com

Helsingin senioriopettajat ry

Iiri Heinilä, 050 531 0633, iiri.heinila@mybusiness.fi
Martti Mäntymaa, 050 407 9889, mantymaamartti@gmail.com

Samrådet i SPF Helsingfors rf

Erik Wallin, 050 378 3164, erik@wallin.pp.fi  
Anneli Schönberg, 050 336 2692, annelisch@gmail.com

Taloudenhoitaja Kirsi Ervola, 050 598 6014, kirsi@ervola.fi

Tiedottaja Iris Tapanen, 040 522 1397, iris.tapanen@gmail.com
 

Helsingin Eläkeläisjärjestöt HEJ ry 
Perustettu 
19.9.2000
Y-tunnus: 1959277-1 
                

Helsingin Eläkeläisjärjestöt HEJ ry:n
pankkiyhteys   FI82 5722 4120 2674 87

 





Ota yhteyttä
HEJ ry:n hallitukseen