Yhteystiedot

HEJ ry:n HALLITUS 2020


Puheenjohtaja Olavi Nieminen 0400 788655  olavi.j.nieminen@gmail.com
Varapuheenjohtaja Mirja Arajärvi 040 576 8733 mirja.arajarvi@welho.com
Sihteeri Heljä Balmer 040 503 9366 helja.balmer@gmail.com

 

Eläkeliiton Helsingin piiri ry

Christina Köntti 0400 661 941 ckontti@luukku.com
Heljä Balmer 040 503 9366 helja.balmer@gmail.com
 

Eläkeläisten Helsingin Aluejärjestö ry

Eija Loukoila 040 585 8884 eija.loukoila@gmail.com
Riitta Kainulainen 040 839 4725 kainulainen.riitta@elisanet.fi
 

Eläkkeensaajien Keskusliiton Helsingin piiri ry

Raija Hukkamäki 0400 416 322 raija.hukkamaki@gmail.com
Markku Palmu 050 500 2255 palmum@hotmail.com
 

Helsingin Kansallinen Senioripiiri ry

Olavi Nieminen 0400 788 655 olavi.j.nieminen@gmail.com
Kalevi Muona 040 516 0004 kalevi.muona@suomiforum.com
 

Helsingin Kristilliset Eläkeläiset ry

Pekka Heinäharju 0400 573 868 pekka.heinaharju@gmail.com
Erkki Paavilainen 0400 832 352 erkkitaas@gmail.com
 

Helsingin kunnalliset eläkeläiset ry

Liisa Hangonmäki 0400 413 035 liisa.hangonmaki@gmail.com
Simo-Pekka Hämäläinen simopekka11@luukku.com
 

Helsingin senioriopettajat ry

Iiri Heinilä 050 531 0633 iiri.heinila@mybusiness.fi
Martti Mäntymaa 050 407 9889 mantymaamartti@gmail.com
 

Samrådet i SPF Helsingfors rf

Eili Ervelä-Myreen 0500 602 012 eilimyreen@gmail.com
Carita Kontkanen 0400 452 039 carkontk@welho.com

Taloudenhoitaja Kirsi Ervola 050 598 6014 kirsi@ervola.fi

Tiedottaja Iris Tapanen 040 522 1397 iris.tapanen@gmail.com
 

Helsingin Eläkeläisjärjestöt HEJ ry 
Perustettu 
19.9.2000
Y-tunnus: 1959277-1 
                

Helsingin Eläkeläisjärjestöt HEJ ry:n
pankkiyhteys   FI82 5722 4120 2674 87

 





Ota yhteyttä
HEJ ry:n hallitukseen